HAKKIMIZDA
Roe & Doe çeyrek asırlık tecrübe ve birikimle, sürekli yenilenen özgün koleksiyonuyla, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden kusursuz işçiliğiyle ve en önemlisi siz değerli müşterilerimizin desteği ile büyümeye devam etmektedir.

Gedikpaşa’da 10 m² lik atölyede imalata başlayan şirketimiz, şuan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi / Aymakoop Sanayi Sitesi’nde 2000 m²'lik fabrika ve 100'ün üzerinde çalışanla sektörün öncü kuruluşlarından olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

ARGE departmanımız, rahatlık ve şıklığı bir arada sunacak, farklı, özgün, profesyonel modeller üretmektedir. Ayakkabılarımızda hakiki deri, en iyi taban, en kaliteli astar ve en şık aksesuarlar kullanılmaktadır.

AEK Ayakkabı Çanta ve Deri Ürünleri İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti, birçok markaya kendi isimleriyle ayakkabı ürettiği gibi “Roe & Doe” markası ile de ayakkabı mağazalarında satışlara devam etmektedir.

Yurtiçinde çok iyi bir ivme yakalayan markamız yurtdışında da birçok ülkeye ihraç edilmekte ve kaliteli ayakkabı üretimiyle ülkemizi yurtdışında en güzel şekilde temsil etmektedir.

Roe & Doe marka sahibi AEK Ayakkabı, online satış için Aktif Dizayn ile ortaklık kurarak kaliteli bayan ayakkabıları en uygun fiyata tüketicilerle buluşturmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin desteği ile ayakkabı online satışında en çok tercih edilen marka olmak hedefimizdir.