DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI

İlgili yasal mevzuat gereği hiçbir sebep göstermeksizin ürünlerinizi teslim aldıktan sonra 10 gün içerisinde iade edebilisiniz. Lütfen "Mesafeli Satış Yönetmeliği"ni okuyunuz.

Satın alınan ürün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, aksesuarı ya da hediyesi olan bir ürün ise eksik olmaksızın iade edilmiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir.
Aksesuar ürünlerimizin iadesi yoktur, sadece değişimleri yapılabilmektedir.

İade edeceğiniz ürünün tarafımıza kargolanırken adınıza kesilmiş faturanın ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmesi zorunludur - gereklidir. Tüm ürünlerimizde değişim ve iade yapılmaktadır, sadece Aksesuar ürünlerimizde iade işlemi yapılmamaktadır.

Ürün yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade işlemi başlatılıp, tarafımıza ulaştıktan sonra iadenin şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Kontrol sırasında uygun bulunan iadeler için yapılan ödemenin şekline sadık kalınarak iade işlemi 2 iş günü içerisinde geçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 1-10 gün içerisinde hesabınıza yansır.

Üründen kaynaklanan bir kusurdan dolayı yapacağınız iade ve değişim taleplerinde ilgili yasal mevzuat şartları geçerlidir. ürünün incelenmesinden sonra konuyla ilgili size bilgi verilecektir. 

Siparişleriniz size teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açarak hasar olup olmadığına bakınız. hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. 

 

 

 

İade Ve Değişim Adresi  

İOSB. Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi 2.Ada A Blok No:102 Başakşehir / İSTANBUL

 

İade ve Değişim Avantajları 

Tüm iade ve Değişimlerinizde anlaşmalı kargo firmamız ( MNG Kargo ) ile gönderim gerçekleştirdiğiniz takdirde kargo masraflarını alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Farklı kargolar ile gönderim gerçekleştirmeniz durumunda kargo ücreti size ait olur.